Sağlık Personeli Bilgi Sistemi (PBS) Giriş Ekranı Değişti

Pbs sistemi giriş ekranı değişmiştir. Yeni pbs de yazarak kullanıcıları yönlendiren yazı şöyle:

“Daha önceden Personel Bilgi Sisteminde bulunan Sağlık Bakanlığı çalışanlarının sicil, terfi, hizmet puanı, izin vs. bilgilerine bundan sonra Sağlık Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğünce geliştirilen ve http://sbu2.saglik.gov.tr/personelIslemleri/ adresinde yer alan Personel Bilgi Formu sisteminden ulaşılacaktır. Personel Bilgi Formuna ulaşmak için tıklayınız.Kura başvuru ve takip işlemleri Personel Bilgi Sistemi (PBS) üzerinden yapılmaya devam edecektir.”

PBS Kayıt Nasıl Yapılacak?

Eski şifreler geçersiz olduğu için yeni kayıt yaptırılması ve bilgi sisteminin ona göre kullanılması gerekecektir. Sicil numaranızı bilmiyorsanız özlükten öğrenmeniz gerekecektir. Tc k,mlik ve sicil ile yeni pbs kayıt açarak sisteme girebilirsiniz.facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailfacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail facebookrssfacebookrss

* Bir önceki yazımız olan Göz Kuruluğunun Tedavisi, Belirtileri, Nedeni ve Doğal Çözümler başlıklı makalemizde göz kuruluğu belirtileri, göz kuruluğu nedeni ve Göz Kuruluğunun tedavisi hakkında bilgiler verilmektedir.


*Kaynak belirtmek koşuluyla yazı alıntılanabilir.

Etiketler: , , ,

“Sağlık Personeli Bilgi Sistemi (PBS) Giriş Ekranı Değişti” için 1 Yorum

  1. ĞİYASETTİN diyor ki:

    teşekkürler sağlık bakanlığımıza iyiki varsınız en iyisini yapiyorsunuz

Yorum yapın